Nagrody za ekspozycje, stoiska, aranżacje wnętrz

Nagrody

Każde wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem słuszności naszych działań i motywacją do dalszej pracy.

Lubimy czuć się docenieni i nie będziemy tego ukrywać

Każde wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem słuszności naszych działań i motywacją do dalszej pracy.

Żadnej z tych nagród nie otrzymalibyśmy, gdyby nie nasi Klienci. Tak naprawdę najbardziej wartościową nagrodą jest dla nas ta, z której radość możemy czerpać razem.

nagrody 1 (2)

Nasze działania zyskują potwierdzenie w wielu konkursach

W ciągu 30 lat działalności przyznano nam: 49 nagród Acanthus Aureus, 13 medali w konkursie Stoisko Roku, 11 wyróżnień w konkursie Stoisko Roku, 3 medale i 3 wyróżnienia w konkursie Ekspozycja Roku, łącznie 27 medali Międzynarodowych Targów Poznańskich, 2 nagrody za najatrakcyjniejszą ekspozycję przyznane przez Centrum Targowe Amber Expo w Gdańsku oraz medal za aranżację stoiska przyznany przez centrum targowe Targi Kielce.

Otrzymane przez nas nagrody podkreślają wysoką pozycję na rynku targowym oraz jakość naszych usług.

Wybrane nagrody, które zdobyliśmy

01

ekspozycja roku

Ekspozycja Roku Polskiej Izby Przemysłu Targowego to najważniejszy krajowy konkurs promujący polskie wystawiennictwo oraz nagradzający nowatorskie rozwiązania architektoniczne w działalności eventowej. Każdego roku realizacje targowe Meliński Minuth stają na najwyższym miejscu podium.

02

LIDER USŁUG TARGOWYCH

Celem konkursu jest podnoszenie jakości usług targowych oraz promocja przedsiębiorstw wdrażających nowoczesną myśl wystawienniczą. Nasze działania i zaangażowanie w rozwój firmy zostały dwukrotnie nagrodzone w latach 2000 i 2010.

03

POZNAŃSKI LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Inicjatywa władz lokalnych mająca na celu wspieranie przedsiębiorstw w aglomeracji poznańskiej. Laureatów wyłania się corocznie od 2003 roku, a kryteria oceny obejmują m.in. wskaźniki finansowe, działania proekologiczne oraz na rzecz lokalnej społeczności. Jesteśmy dumni, że znajdujemy się w gronie wielu wybitnych firm, które swoje korzenie mają w Wielkopolsce. 

04

DIAMENTY FORBESA

Doceniono nas również w prestiżowym rankingu najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Lista Diamentów Forbesa jest opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, które w trzech ostatnich latach poprzedzających dany ranking najszybciej zwiększają swoją wartość rynkową.

05

IFES AWARDS

Wyróżnienie IFES potwierdza naszą dbałość o środowisko naturalne. Zrównoważony rozwój towarzyszy nam na każdym etapie działalności. Ponowne wykorzystywanie materiałów i ekonomiczne zarządzanie zasobami było pierwszym krokiem do opracowania programu wystawienniczego dla naszych klientów.

Największą nagrodą dla nas są pozytywne referencje naszych klientów

Kreatywność pomysłu architektonicznego sprawiła, że nasza ekspozycja w szczególny sposób wyróżniała się pośród innych wystawców oraz wzbudzała zainteresowanie wśród odwiedzających imprezę targową. Pragnę jeszcze raz wyrazić nasze uznanie dla ciągłej gotowości do pomocy całego zespołu Meliński Minuth i wyjątkowej intuicji w wyczuwaniu naszych potrzeb oraz oczekiwań.

Katarzyna Bartkiewicz, Group Marketing Manager, Raben, 18.05.2023

Składamy serdeczne podziękowania za udział w przygotowaniach i realizacji prac podczas 24. Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu – COP w Katowicach. Dziękujemy za wkład w realizację tego (COP 24) unikalnego na skalę światową projektu w bardzo krótkim czasie i ekstremalnie wymagających logistycznie, technicznie i organizacyjnie warunkach.

Przemysław Trawa, Prezes oraz Tomasz Kobierski, Wiceprezes Międzynarodowych Targów Poznańskich Sp. z o.o., 28.02.2019

Dziękujemy, iż wyciągnęli do nas Państwo pomocną dłoń, w sytuacji, gdy na kilkanaście dni przed targami zakontraktowany wykonawca odmówił niespodziewanie współpracy. Doceniamy to, że mimo bardzo krótkiego czasu na przygotowanie, dołożyli Państwo wszelkich starań, by stoisko naszej firmy powstało, a na dodatek prezentowało się możliwie jak najlepiej…

Remigiusz Tytuła, Pełnomocnik Zarządu ds. Komunikacji, Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „BIEŻANÓW”, 30.09.2019

Melinski Minuth is our partner in terms of stand production and logistics since many years. We had a fruitful collaboration over many international projects, and I would like specially to mention ISH in Frankfurt where we have been present in 2019 with a 525 m2 stand. Without their help ISH 2019 wouldn’t have been the success it has been.

Frans Gustafson, Managing Director AB Garos, 12.12.2019

Są skuteczni, terminowi i elastyczni, a to cenimy sobie najbardziej w kontaktach biznesowych.

Adam Szubert, Dyrektor Generalny Asten Group

Przygotowane stoisko tworzyło piękne tło do obchodów naszego 10-lecia i prowadzenia rozmów zarówno z gośćmi, jak i klientami.

Ireneusz Ciąglewicz: Dyrektor Zarządzający z Bystronic Polska Sp. Z o.o.

Jakość, solidność oraz terminowość to słowa, które określają usługi realizowane przez firmę Meliński Minuth, którą z przyjemnością możemy polecić jako wykonawcę stoisk targowych.

Krzysztof Kluj, Prezes Zarządu/ Dyrektor Zarządzający Scheidt & Bachmann Polska Sp. z o.o.

Państwa projektanci są zawsze doskonale zorientowani w najnowszych trendach, co tylko umacnia nas w przekonaniu, że jesteście Państwo firmą godną zaufania. Doceniamy Państwa otwartość na nasze sugestie, dużą życzliwość, jak i profesjonalne podejście do klienta.

Franciszek Bednarski, Prezes Zarządu Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A.

Fachowa aranżacja i realizacja projektu sceny spełniały nasze oczekiwania. Jesteśmy liderem, a liderzy współpracują z najlepszymi.

Elżbieta Kaszyńska, Dyrektor Działu Marketingu i Reklamy Amica

WIEMY, CO JEST I BĘDZIE KLUCZOWE W TWORZENIU SKUTECZNEGO WIZERUNKU TARGOWEGO.

STWÓRZMY KOLEJNY PROJEKT WSPÓLNIE.