Zespół

Nasz zespół tworzą pasjonaci znający branżę od podszewki!

Pracujemy drużynowo

W naszej ekipie nie ma słowa „niemożliwe”. Zamiast tego mówimy „stoisko”!

Pracujemy drużynowo, bo gramy do jednej bramki o nazwie: pełne zadowolenie Klienta.

Poznaj naszych bohaterów, dzięki którym na targach powstają realizacje nie do opisania.

img1 1

Stuprocentowo kobiecy dział marketingu

Marketing jako najbardziej towarzyski i stuprocentowo kobiecy dział w Meliński Minuth uważa, że nowe zapytanie to doskonała okazja do spotkania lub choćby krótkiej pogawędki telefonicznej.

Zadają wiele pytań, ale zupełnie niegroźnych. Na tej podstawie kierują zapytanie do odpowiedniej osoby w odpowiednim czasie.

img2

Projektanci, czyli współcześni kubiści

Gdy w grę wchodzi projekt stoiska, dział marketingu przekazuje zapytanie osobom, które posiadają dość niezwykłą umiejętność: postrzegają świat… „bryłowo”.

Projektanci w naszym zespole to współcześni kubiści, którzy potrafią zaprowadzić harmonię pomiędzy estetyczną wizją a kalkulacjami statycznymi. Do perfekcji opanowali też sztukę kompromisu pomiędzy kreacją artystyczną a budżetem klienta.

img3

Wykwalifikowani i twórczy rzemieślnicy

Park maszynowy to mało powiedziane. Tu rządzi bardzo restrykcyjne prawo: jedynie dokładnie wykonane i starannie wykończone elementy opuszczą teren magazynu.

Autorami tych codziennych „aktów tworzenia” są wykwalifikowani rzemieślnicy: stolarze, lakiernicy, graficy. Dzięki zdolnościom manualnym oraz przy pomocy nowoczesnych urządzeń potrafią sprostać wyzwaniom, które przyśniły się… projektantom.

image-11

Dział elektryczny i multimedialny/audiowizualny, czyli prawdziwi magicy

Igrają z prądem. Rozróżniają napięcie od natężenia. Wiedzą, na czym polega różnica pomiędzy jedno- a trzyfazowym zasilaniem.

Ich pomoc jest nieodzowna, kiedy trzeba zamówić prąd na stoisku lub zaplanować oświetlenie. Nowoczesne rozwiązania multimedialne również nie mają przed nimi tajemnic. Jednym słowem, magicy.

img4

Czuwający nad procesem realizacji Project Managerowie

Cenią sobie adrenalinę i mocne wrażenia, a ich aktywność i zdolności koordynacyjne doskonale sprawdzają się podczas montażu stoiska.

Wraz z doświadczonymi i zaprawionymi w boju ekipami monterskimi potrafią w ciągu kilku dni postawić kilkusetmetrowe stoisko. Zaangażowanie i zadaniowe podejście do pracy sprawiają, że spoczną dopiero wtedy, gdy misję o kryptonimie „pełne zadowolenie klienta” uznają za zakończoną.

Kariera

Dołącz do naszego zespołu

Pracujemy jak jeden organizm. Nieważne jest kto „więcej i bardziej”, a wzajemny szacunek i poczucie humoru to nasze „must have”

W branży targowej liczą się ludzie i relacje, dlatego powiedzieć „stawiamy na wieloletnią współpracę”, to jakby nie powiedzieć nic. Mamy w zespole pracowników, którzy przepracowali z nami już ponad 25 lat!

Więcej

WIEMY, CO JEST I BĘDZIE KLUCZOWE W TWORZENIU SKUTECZNEGO WIZERUNKU TARGOWEGO.

STWÓRZMY KOLEJNY PROJEKT WSPÓLNIE.