Studio graficzne

identyfikacja wizualna znajduje urealnienie w wielkoformatowych grafikach.

Oferujemy szeroki zakres usług graficznych

Wraz z rozwojem firmy powstało studio graficzne Meliński Minuth, w którym zespół fachowców zapewnia najwyższą jakość i terminowość wykonywanych usług, oferując konkurencyjne ceny na rynku.

Każda wizja klienta znajdzie urealnienie, czy to zgodnie z projektem, jak i niestandardowymi oczekiwaniami, doradzimy dobór kolorów, optymalnych powierzchni i pixeli!

Studio graficzne Meliński Minuth umożliwi Ci zachowanie spójnej identyfikacji wizualnej.

Studio graficzne – zaufaj Meliński Minuth

W Meliński Minuth nie tylko tworzymy wyjątkowe wnętrza. Oferujemy również usługi graficzne, które wyróżnią Twoją markę na rynku. Nasze studio grafiki to miejsce, w którym kreatywność spotyka się z profesjonalizmem. Efektem tego połączenia są spójne, przyciągające wzrok realizacje.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji do designu, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zaprezentować swój unikalny przekaz w sposób przemyślany i atrakcyjny. Skorzystaj z naszej wiedzy i umiejętności, aby stworzyć identyfikację wizualną, która przykuje uwagę Twoich klientów i zapadnie im w pamięć. Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić podświetlane logo lub wydruk wielkoformatowy, czy też interesuje Cię kompletna identyfikacja wizualna do biur i innych wnętrz, pomożemy Ci – z Meliński Minuth Twoja marka zyska nowe życie i zyska jeszcze większą siłę na rynku.

Studio graficzne 02

Posiadamy nowoczesne zaplecze produkcyjne

Szeroki zakres naszych usług graficznych uzyskujemy nie tylko dzięki naszym specjalistom znającym graficzne know-how na 6!, lecz także dzięki nowoczesnemu zapleczu produkcyjnemu!

Wielkoformatowe wydruki na różnych powierzchniach płaskich m.in. drewnie, plexi, szkle, tkaninie, folii, podświetlane grafiki, logotypy przestrzenne 3d czy na folii – służymy radą i wykonaniem.

Studio grafiki – co oferujemy?

Nasze studio graficzne to połączenie kreatywności z zaawansowanymi technologiami. Oferta biura projektowego Meliński Minuth obejmuje:

  • identyfikację wizualną – tworzymy kompleksową identyfikację wizualną marek: produkujemy loga i wydruki wielkoformatowe na podstawie dostarczonego projektu; 
  • litery przestrzenne – wykonujemy litery przestrzenne, które nadadzą firmowej przestrzeni unikalny charakter i zwrócą uwagę klientów,
  • logotypy 3D – tworzymy dynamiczne logotypy w trójwymiarze, które wyróżnią Twoją markę na tle konkurencji,
  • wydruki na folii – realizujemy wydruki wielkoformatowe na folii o wysokiej jakości, które idealnie nadadzą się do różnych zastosowań reklamowych i dekoracyjnych,
  • kasetony świecące – oferujemy produkcję kasetonów świecących, które zapewnią Twojej marce widoczność nawet po zmroku,
  • podświetlane logo – wykonujemy podświetlane logo, które przyciągnie uwagę klientów i wzmocni rozpoznawalność Twojej marki.
  • lakierowane logo 3D – nasze lakierowane logo 3D to eleganckie i trwałe rozwiązanie, które nadaje się do różnych powierzchni i aplikacji,
  • druk na sklejce lub drewnie – oferujemy druk na drewnie lub sklejce, który nadaje się doskonale do różnych projektów dekoracyjnych i reklamowych.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji do designu, aby wyróżnić swoją markę i przedstawić swój unikalny przekaz w sposób przemyślany i atrakcyjny. Skorzystaj z naszej wiedzy i umiejętności, aby stworzyć grafikę, logotyp lub druk wielkoformatowy, który przyciągnie uwagę Twoich klientów. Wszystkie realizacje powstają na podstawie projektów dostarczonych od klientów. Dzięki naszym możliwościom technologicznym Twoja wizja zostanie zrealizowana z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Jak tworzymy logotypy, grafiki i wydruki wielkoformatowe?

W Meliński Minuth inwestujemy w najnowocześniejsze technologie oraz specjalistyczne wyposażenie produkcji, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług graficznych. Nasze biuro jest wyposażone w zaawansowane oprogramowania graficzne oraz drukarki wielkoformatowe, w tym świetną drukarkę OCE Arizona oraz ploter UV CANON Colorado 1650, która gwarantuje precyzyjne i wysokiej jakości wydruki. Pracujemy sprawnie w różnych materiałach, takich jak drewno, MDF, sklejka, granit, szkło, plexi, co pozwala nam na realizację różnorodnych projektów zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Dzięki zaawansowanemu zapleczu technologicznemu oraz własnej lakierni i pomieszczeniu do suszenia nasze graficzne studio jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom Klientów. Doświadczony zespół pracowników korzysta z najlepszych narzędzi i materiałów, aby zapewnić efektywne i profesjonalne wykonanie każdego projektu graficznego, który do nas dostarczysz. W Meliński Minuth dbamy o każdy detal, dzięki czemu nasze prace spełniają najwyższe standardy jakości.

WIEMY, CO JEST I BĘDZIE KLUCZOWE W TWORZENIU SKUTECZNEGO WIZERUNKU TARGOWEGO.

STWÓRZMY KOLEJNY PROJEKT WSPÓLNIE.