Stoiska targowe

Stoiska targowe — klucz do udanej prezentacji marki!

Kreujemy i realizujemy nawet najbardziej niezwykłe pomysły, wspierając marki w osiąganiu ich celów.

Innowacyjność w branży targowej opieramy o tradycję i doświadczenie

Wykonujemy innowacyjne stoiska targowe łącząc kreatywność z funkcjonalnością, a tym co nas wyróżnia to jakość i design.

Nasze know-how wynikające z 30-letniego doświadczenia jest gwarancją sukcesu targowego.

Stoiska targowe 02 1

Koordynujemy każdy etap projektu

Współpracując z klientami z różnych branż i monitorując najnowsze trendy wystawiennicze, tworzymy nieprzeciętne realizacje targowe, oferując szeroki zakres prac z tym związanych, zarówno technicznych, organizacyjnych, jak i produkcyjnych.

Całość przygotowań sprawnie i czujnie koordynuje dedykowany project manager.

Wszystko po to, aby zagwarantować Państwu moc niezapomnianych wrażeń w finale na hali targowej!

zdjęcie 1

Nowoczesne stoiska targowe muszą spełniać wiele funkcji

Po pierwsze — przyciągać swoim designem uwagę potencjalnych odwiedzających i wyróżniać się spośród konkurencyjnych wystaw.

Po drugie — podkreślać to, co w dniu wystawy powinno być najważniejsze — Twoje produkty oraz stojącą za nimi markę.

Po trzecie — być miejscem, w którym kiełkują nowe relacje pomiędzy Twoją firmą a potencjalnymi klientami, partnerami biznesowymi czy przedstawicielami branżowych mediów.

Skuteczny koncept stoiska targowego powinien uwzględnić wszystkie trzy punkty — i zrealizować je na ograniczonej przestrzeni oraz w zgodzie z wytycznymi organizatora. To niełatwe zadanie — które warto powierzyć zespołowi profesjonalistów znających specyfikę rynku targowego. Zespołowi, który od ponad 30 lat buduje markę swoją oraz swoich klientów w Polsce i na świecie. Zespołowi Meliński Minuth.

image-155

Nowoczesne stoiska na targi — stwórz niepowtarzalną przestrzeń targową z Meliński Minuth

Stoiska targowe od Meliński Minuth łączą w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz know-how, które budujemy od ponad 30 lat. Stawiamy na kreatywność — nie idąc przy tym na kompromisy w kwestii funkcjonalności.

Wierzymy, że aby osiągnąć targowy sukces, musimy zawrzeć w naszych projektach unikalną wizję klienta — i zawsze to robimy. Nie zapominamy jednak przy tym o trendach światowego wystawiennictwa… i o tym, co uczyniło markę Meliński Minuth jednym z liderów polskiego rynku.

Naszych wyjątkowych rozwiązań szukamy bowiem w technologii — budowa stoisk targowych zgodnych z ideą zrównoważonego rozwoju oraz wykorzystania materiałów to nasz znak rozpoznawczy. Pracujemy zgodnie ze standardami ISO 9001 i ISO 20121; staramy się nie tylko je spełniać, ale i przerosnąć.

Działamy nieszablonowo — zabudowa stoisk targowych od Meliński Minuth stanowi połączenie niestandardowych elementów konstrukcyjnych (doskonałym przykładem będą tu nasze stoiska piętrowe) z materiałami, którym po zakończeniu wystawy możemy nadać drugie życie przy kolejnych projektach.

 

imi2

Budowa stoisk targowych jest pracą zespołową

Wiemy także, że budowa stoisk targowych jest pracą zespołową — nie indywidualną. Dlatego też przez każdy etap procesu realizacyjnego przechodzimy razem z klientem. Pozostajemy w ścisłym kontakcie od pierwszej rozmowy z naszymi projektantami po zdjęcie z wystawy ostatnich elementów zabudowy stoiska targowego. Dotyczy to także naszych partnerów, którzy wspierają Meliński Minuth w realizacji projektów — dostawców, zespoły montażowe czy organizatorów targów.

Skąd wiemy, że nasza strategia jest słuszna? Potwierdzają to nie tylko zadowoleni klienci z Polski i Europy, ale także dziesiątki branżowych wyróżnień. Programy i stoiska targowe od Meliński Minuth były wielokrotnie nagradzane m.in. przez organizatorów najważniejszych targów w kraju — Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz w konkursie Ekspozycja Roku, organizowanym przez Polską Izbę Przemysłu Targowego.

vw4

Zapewniamy kompleksowość usług

Nasi Klienci cenią nas za jakość, design oraz kompleksowość naszych usług.

Oferujemy Państwu:

  1. Kreatywny projekt, zgodny z trendami w światowym wystawiennictwie
  2. Stworzenie programu wystawienniczego obejmującego cykl wystąpień targowych zgodnie z ideą zrównoważonego wykorzystania zasobów
  3. Rzetelną wycenę realizacji każdego stoiska
  4. Transport, na życzenie Klienta również Państwa produktów
  5. Perfekcyjny montaż stoiska targowego oraz demontaż z pełną dbałością o Państwa produkty
  6. Obsługę techniczną podczas trwania imprezy targowej
  7. Zatwierdzenie projektu technicznego u organizatora imprezy, koordynację zamówień targowych, wykonanie kalkulacji statycznych, zapewnienie koniecznych zabezpieczeń
  8. Rozwiązania multimedialne, catering, hostessy, dekoracje kwiatowe, organizację eventów na stoisku oraz szeroki wachlarz usług towarzyszących targom.
image-77

Następny projekt możemy stworzyć wspólnie!

Chcesz się przekonać, w jaki sposób Meliński Minuth może pomóc zbudować wizerunek targowy Twojej marki? Sprawdź case studies naszych dotychczasowych projektów — lub skontaktuj się z nami.

WIEMY, CO JEST I BĘDZIE KLUCZOWE W TWORZENIU SKUTECZNEGO WIZERUNKU TARGOWEGO.

STWÓRZMY KOLEJNY PROJEKT WSPÓLNIE.