Proces

Stworzenie stoiska targowego lub innej aranżacji przestrzennej to proces, w którym nie zostaniesz sam.

Możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie

Stworzenie stoiska targowego lub innej aranżacji przestrzennej to proces wymagający wymiany informacji, kompetencji i wzajemnego zaufania wielu osób.

Możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie od projektu po demontaż i magazynowanie.

01

Projekt

Wszystko zaczyna się od rozmowy

Bacznie wsłuchujemy się w potrzeby oraz cele, aby opracować estetyczny, funkcjonalny i niepowtarzalny projekt zgodny ze strategią marketingową.

Stawiamy na nowinki technologiczne

Nieobce są nam nowinki technologiczne oraz światowe trendy w wystawiennictwie, które umiejętnie dopasowujemy do oczekiwań, również tych finansowych.

Autorska koncepcja z wizualizacją 3D

Efektem naszych działań jest autorska koncepcja zawierająca wizualizacje 3D stoiska wraz z propozycją rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych. Wykorzystujemy wirtualny spacer po stoisku, aby już na pierwszym etapie przygotowań poczuć się jak na hali targowej.

02

przygotowanie techniczne

Niestandardowe stoisko nie stanowi dla nas problemu

Wykonanie niestandardowego stoiska, użycie nietypowych materiałów, wymagania organizatorów targów i eventów to dla nas przysłowiowa „bułka z masłem”.

Doradzamy z wyborze przestrzeni

Opanowaliśmy do perfekcji techniczne aspekty realizacji stoiska w każdej europejskiej lokalizacji wystawienniczej. Doradzamy w wyborze najatrakcyjniejszej przestrzeni na hali, zatwierdzamy projekt i dokonujemy zamówień niezbędnych usług targowych.

Opracowujemy dokumentację techniczną

Starannie opracowujemy dokumentację techniczną każdego elementu stoiska. Na tym etapie prac nasze zespoły ściśle ze sobą współpracują, aby wybrać najlepsze rozwiązania i potwierdzić wszelkie ustalenia. Każdy detal jest przemyślany w najdrobniejszym szczególe, aby zagwarantować terminowość i najwyższą jakość realizacji.

Przydzielamy Project Managera

Nad całością prac czuwa dedykowany project manager, który poza koordynowaniem procesu odkrywa przed wystawcami targowe tajniki.

03

Produkcja

Przekuwamy projekt w rzeczywistość

Stoisko na produkcji – jednym słowem przekuwamy projekt w rzeczywistość! A to zasługa naszego doświadczonego i zaangażowanego zespołu specjalistów w różnych dziedzinach: stolarzy, lakierników, grafików, elektryków, magazynierów czy instalatorów.

Optymalizujemy koszty, czas i materiały

Z kolei nowoczesne zaplecze produkcyjne pozwala nam optymalizować koszty, czas i materiały oraz bezpośrednio kontrolować jakość każdego komponentu w trakcie jego wytwarzania.

Działamy zgodnie z procedurami Iso 9001

Działania zgodne z procedurami ISO 9001 to pewność, że wszystko wykonaliśmy według dokumentacji. Po weryfikacji i zatwierdzeniu elementów zabudowy przygotowywany jest transport w odpowiednio opisanych skrzyniach i paletach. Taka strategia jest konieczna, aby jak najefektywniej wykonać stoisko targowe „pod klucz”.

04

transport i instalacja

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, w szczególności w zakresie usług transportowych na terenie Europy. Stosowana zasada just-in-time ma ogromne znaczenie, aby wszelkie zadania realizować zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Prace wykonujemy szybko i precyzyjnie

Krótki czas przeznaczony na montaż stoiska wymaga od nas precyzji i szybkości wykonania prac: podwieszeń, konstrukcji piętra, podłóg, ścian, montażu przyłączy, różnych form graficznych oraz rozwiązań multimedialnych. Nasz kompetentny, zgrany oraz wielozadaniowy zespół monterski podejmuje liczne starania, aby całość przedstawiała się perfekcyjnie z wielką satysfakcją dla klienta.

05

demontaż i Magazynowanie

Działamy w myśl idei eco-thinking

Na ostatnim etapie procesu staramy się demontować elementy zabudowy z myślą o potencjale ich ponownego wykorzystania. W tym działaniu przejawia się propagowana przez nas idea eco-thinking, aby przetwarzać i modyfikować stworzone już ekspozytory, meble i konstrukcje, nadając im nowe życie w innych kontekstach przestrzennych.

Optymalizujemy wykorzystanie zasobów

Tworzymy indywidualne programy wystawiennicze w oparciu o wybraną koncepcję stoiska. Bazujemy na wyprodukowanych elementach zabudowy, które na czas jego trwania magazynujemy, odświeżamy i ponownie montujemy na kolejnym wydarzeniu. W ten sposób optymalizujemy wykorzystanie wszelkich zasobów, a przede wszystkim działamy proekologicznie.

WIEMY, CO JEST I BĘDZIE KLUCZOWE W TWORZENIU SKUTECZNEGO WIZERUNKU TARGOWEGO.

STWÓRZMY KOLEJNY PROJEKT WSPÓLNIE.