Wyspy handlowe

Stawiamy na kompleksowe postrzeganie marki i jej potrzeb.

Stawiamy na kompleksowe postrzeganie marki i jej potrzeb

Doświadczenie w branży wystawienniczej wykorzystujemy oferując również naszym klientom stoiska w galeriach handlowych.

Jest to szczególny rodzaj realizacji, gdzie wymagany jest nie tylko ciekawy pomysł na aranżację, ale przede wszystkim funkcjonalne rozplanowanie powierzchni, jaką ma wystawca do dyspozycji.

Wyspy handlowe 02

Urzeczywistniamy hasło “widzieć więcej”

Działania marketingowo-sprzedażowe mogą przybierać różne formy, a odpowiednia prezentacja przyciągnie uwagę odbiorcy. Hasło „widzieć więcej” urzeczywistniamy w projektach wspierających działania komercyjne firm. Najważniejszym z nich są różnego rodzaju „punkty sprzedaży” – tzw. POS-y.

Różnorodność rozwiązań przestrzennych i innych wykorzystywanych przez nas nośników i materiałów promocyjnych ubierzemy w niebanalną koncepcję wzmacniając główny cel klienta zainteresowanego stworzeniem takiej przestrzeni.

Wyspy handlowe 03

Stosujemy szeroką gamę materiałów

Stanowiska wykonujemy z szerokiej gamy materiałów zapewniających trwałość i estetyczny wygląd. Co więcej, oferujemy nie tylko samą konstrukcję, ale również niestandardowe meble, grafikę i sprzęt multimedialny.

Stworzymy je w taki sposób, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Dzięki najnowszemu zapleczu produkcyjnemu wykonujemy wyspy samodzielnie gwarantując dbałość o każdy detal. Łączenie funkcjonalności z estetyką opanowaliśmy do perfekcji!

Proces tworzenia i realizacji

Przez proces projektowy przechodzimy wspólnie z Państwem – chętnie dyskutujemy, tak, by stworzyć wyspę handlową w pełni realizującą Państwa wyobrażenie i cele sprzedażowe.

  1. Twoje potrzeby
    Uwielbiamy spotykać się z naszymi Klientami! Poznanie Państwa, firmy i głównych idei, które przyświecają działalności są dla nas niezbędne do tego, by stworzyć najlepsze rozwiązanie do wzmocnienia Państwa biznesu. Słuchamy uważnie, nie boimy się zadawać pytań, jesteśmy do dyspozycji zawsze wtedy, gdy oczekują Państwo od nas wsparcia.
  2. Design & kreacja
    Nasz zespół projektowy to ludzie, których miłością jest design i wzornictwo. Ich niebanalne pomysły sprawiają, że odkrywamy na nowo to, co wydawało się, że już nie ma przed nami tajemnic. Nie chodzi bowiem o to, by odwzorowywać to, co już zostało stworzone, a kreować coś, co dla innych będzie inspiracją.
  3. Realizacja celów
    Jesteście dla nas najważniejsi! Naszym celem jest więc Państwa satysfakcja. Mamy świadomość tego, że uzyskamy ją tylko wtedy, gdy nasz perfekcyjny projekt urzeczywistni się w formie wyspy usługowej najwyższej jakości. Wtedy już tylko krok do tego, by Państwa strategia sprzedażowa stała się nie tylko wizją, ale zrealizowanym planem.

WIEMY, CO JEST I BĘDZIE KLUCZOWE W TWORZENIU SKUTECZNEGO WIZERUNKU TARGOWEGO.

STWÓRZMY KOLEJNY PROJEKT WSPÓLNIE.