Nagrodzone projekty – marka Hush na Orgatec

Firma HUSH to start-up, który powstał w 2016 r. Firmę tworzy zespół ambitnych designerów, którzy projektują nowatorskie oraz efektowne panele akustyczne. Dla producentów znaczenie ma zarówno komfort, którego dostarczają ich produkty, jak i ich styl, estetyka oraz najwyższa jakość wykonania. Mimo krótkiego czasu istnienia na rynku, marka jest rozpoznawalna w Europie oraz Ameryce 
Północnej, została również doceniona wieloma prestiżowymi nagrodami branżowymi.

O targach

Targi ORGATEC to największe targi wyposażenia przestrzeni biurowych. Stanowi międzynarodową platformę prezentacji idei i rozwiązań dla nowoczesnych środowisk pracy. Ubiegłoroczna edycja – odbywająca się w dniach 25-29 października w Kolonii, poświęcona była idei „New visions of work”. Na targach ORGATEC 2016 wystawiało się 671 wystawców z 40 krajów.

Dokumentacja projektowa

Charakterystyka stoiska

Stoisko firmy HUSH mimo małej powierzchni zdecydowanie wyróżniało się spośród innych ekspozycji targowych. Wysokie 4-metrowe ściany i ciekawa kolorystyka sprawiały, że nie sposób było przejść obok niego obojętnie.

Ogromną uwagę przyciągały panele akustyczne – produkty firmy, które stanowiły główny motyw dekoracyjny stoiska. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć oryginalne wzory na panelach, a także przekonać się o jakości ich wykonania.

Wnętrze stoiska stanowiło swoistą strefę „experience”. Dzięki temu odwiedzający mogli doświadczyć wygłuszającego działania paneli i chwilę odpocząć od gwaru panującego na hali targowej. Wrażenie wyciszenia pogłębiała wygaszona kolorystyka oraz ciepła barwa oświetlenia.

Estetyczna i pojemna lada pozwoliła na efektywne wykorzystanie niedużej powierzchni stoiska i schowanie wszystkich potrzebnych rzeczy. Minimalistyczny efekt dopełniały subtelne dodatki.

Dodatkową przestrzeń pozwoliło zaoszczędzić oryginalne rozwiązanie zaproponowane przez projektanta – prezentacja paneli producenta na piętrowym regale. Dzięki temu odwiedzający stoisko mogli w łatwy sposób przyjrzeć się bliżej produktom.

Poprzednia realizacja Następna realizacja
program targowy

Zwracamy uwagę na efektywne gospodarowanie materiałami oraz promowanie ekologicznych rozwiązań

Wiele elementów z naszych realizacji przetwarzamy, odnawiamy i ponownie wykorzystujemy, działając zgodnie z ideą ECOthinking, a wdrożona przez nas norma ISO 20121 jest tego formalnym potwierdzeniem.

więcej

WIEMY, CO JEST I BĘDZIE KLUCZOWE W TWORZENIU SKUTECZNEGO WIZERUNKU TARGOWEGO.

STWÓRZMY KOLEJNY PROJEKT WSPÓLNIE.