Stoisko targowe całe ze szkła!

Udział w targach jest jednym ze skuteczniejszych sposobów na zwiększenie rozpoznawalności marki oraz promocję biznesu. Decydując się na uczestnictwo w tego typu eventach, warto przemyśleć z wyprzedzeniem kilka kwestii. Wybór boksu, szkolenie pracowników, przygotowanie atrakcji dla odwiedzających, a także projekt stanowiska targowego – to wszystko ma duże znaczenie. Szukasz pomysłu na oryginalną zabudowę boksu wystawowego? Postaw na stoisko całe ze szkła! Dlaczego warto pomyśleć o szklanej aranżacji? Podpowiadają eksperci z Meliński Minuth w Poznaniu – sprawdź!

Szykujesz się na targi? Ciekawy projekt stoiska to podstawa!

Z uczestnictwem w targach branżowych nieodłącznie wiąże się kwestia zabudowy stanowiska targowego. Niektórzy do eventów wystawienniczych przygotowują się miesiącami. Nie bez przyczyny – aby udział w imprezie miał sens, Twoje stoisko musi wyróżnić się z tłumu innych. Przystępując do tworzenia projektu, warto więc wziąć pod uwagę szereg czynników zewnętrznych, w tym:

  • miejsce i charakter eventu,
  • wymiary, rozkład oraz lokalizację boksu,
  • wystawców, którzy będą prezentować się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Tym, co w projektowaniu liczy się najbardziej, jest twórcze podejście. Dlatego myśl kreatywnie, ale też postaw na autentyczność – chodzi przecież o przestrzeń, która jest integralną częścią Twojego biznesu. Ciekawa forma, niebanalna kolorystyka, nowoczesne materiały i autentyczny przekaz spójny z filozofią marki to elementy, dzięki którym wyróżnisz się na tle konkurencji. Jednym z ciekawszych pomysłów na zabudowę stoiska są nowoczesne projekty całe ze szkła. Zobacz, czy to coś dla Ciebie!

Szklane stoisko = morze możliwości aranżacyjnych

Transparentne szkło to materiał wyjątkowo uniwersalny, ale również bardzo oryginalny. Właśnie dlatego projektanci wykorzystują je tak chętnie podczas projektowania stanowisk na targi. Przeszklenia świetnie łączą się z większością materiałów, kolorów oraz faktur. Bardzo dobrze zgrają się m.in. z prawdziwym drewnem, ceramiką, metalem, tekstyliami, ale i z żywą roślinnością, np. w postaci zielonej ściany. Stoisko ze szkła możesz więc efektownie zabudować w dowolny sposób – tutaj ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

Mały boks to już nie problem

Powierzchnia wystawiennicza jest na targach na wagę złota, jednak każdy dodatkowy metr kwadratowy oznacza też wyższe koszty. Czasami lepiej zaoszczędzić nieco na metrażu boksu, za to zainwestować w ciekawy projekt stoiska. Tym bardziej że o ostatecznym efekcie decyduje nie metraż ani nawet rozkład przestrzenny, a umiejętność kreatywnego wykorzystania dostępnej powierzchni. Nowoczesna zabudowa targowa cała ze szkła świetnie prezentuje się również w kameralnej wersji. Szkło jest wizualnie lekkie, nie przytłacza, a wręcz przeciwnie – bardzo dobrze modeluje optycznie przestrzeń. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie oświetlenie, aby szklane stanowisko wydało się przestronniejsze, niż jest w rzeczywistości.

Stoisko targowe, które widać już z daleka

Rozświetlone szklane instalacje prezentują się wyjątkowo efektownie! Szczególnie jeśli targi odbywają się na wolnym powietrzu oraz trwają do późnych godzin wieczornych, zadbaj o wiele punktowych źródeł światła. Dekoracyjne sznury lampek, cotton-ballsy, nowoczesne meble LED czy też minimalistyczne lampy inspirowane industrialną estetyką – to wszystko może się sprawdzić. Podświetlone stoisko targowe z transparentnego szkła po prostu przyciąga! Mało kto przejdzie obok takiego boksu obojętnie. Odwiedzający zajrzą do środka chociażby ze zwykłej ciekawości, a stąd do nawiązania rozmowy już tylko krok.

Zaprojektuj z nami stoisko targowe, które przyciągnie tłumy!

Nieszablonowo zaprojektowane przestrzenie naprawdę robią wrażenie, stając się najlepszą reklamą biznesu. Nowoczesny design, gra świateł, unikalne połączenia materiałów, duże przeszklenia, ogrody wertykalne lub inne inspiracje zaczerpnięte prosto z natury – możliwości na ciekawą zabudowę boksu na targi jest wiele. Wybierz więc to, co najbardziej Ci się podoba. Potrzebujesz pomocy w projektowaniu stoiska targowegoSprawdź ofertę Meliński Minuth ! Kreatywne projekty to nasza specjalność – zobacz realizacje !

Skontaktuj się z nami:

Tel. +48 61 845 63 07
Tel. +48 61 845 63 19
[email protected]

Poprzedni wpis Następny wpis

WIEMY, CO JEST I BĘDZIE KLUCZOWE W TWORZENIU SKUTECZNEGO WIZERUNKU TARGOWEGO.

STWÓRZMY KOLEJNY PROJEKT WSPÓLNIE.